BIBLIOTECARI ŞCOLARI SUCEAVA IANUARIE 2013

NR. CRT.

NUME ŞI PRENUME

UNITATE ŞCOLARĂ

NORMĂ

DOTARE IT

SOFT

 

1.

 

Abordiencei Simona Ionica

Şcoala Gimnazială „‟Pahomie C.Vasiliu‟‟ Grămeşti

Pl. cu ora

3 calc.

Bază de date Excel

 

2.

 

Alexa Elena

Şcoala  Gimnazială Nr. 3 Suceava

1

1 calc. + net

-

 

3.

 

Alexevici Ionela

Şcoala  Gimnazială Văratec

Pl. cu ora

-

-

 

4.

 

Andrei Lăcrămioara

CN M. Eminescu Suceava

1

6 calc.+ net

1 imprimantă

1 vdproiect.

eBibliophil

 

5.

 

Andruşcă Stela

CT Al. I Cuza Suceava

1

1 calc. + net

1 imprimantă

 

 

 

6.

 

Antone Georgiana

Liceul Tehnologic “Vasile Deac” Vatra Dornei

Pl. cu ora

1 calc. + net

1 imprimantă

 

-

 

7.

 

Argatu Daniela

Casa Corpului Didactic G. Tofan Suceava, Al. Nucului Nr.10

 

1

2 calc. + net

1 imprimantă

1 scaner

eBibliophil

 

8.

 

Arsene Viorica

Şcoala Gimnazială “Ştefan cel Mare “ Cârlibaba

1

-

-

 

9.

 

Baciu Nicolae

Școala  Gimnazială „Nicolae Stoleru” Baia

1

1 calc. + net

-

 

10.

 

Bahnean Mărioara

Grupul Scolar “Ion Nistor" Siret -Vicovu de Sus

1

4 calc.+ net

 

Bază de date Excel

 

11.

 

Barbă Mariana

Şcoala  Gimnazială Bosanci

1

1 calc. 1 imprimantă

Bază de date Excel

 

12.

 

Bedrule Marcela

Şcoala  Gimnazială Pojorâta

1

1 calc.

1 vdproiect.

-

 

13.

 

Benesch Dorina

C "Alexandru cel Bun" Gura Humorului

1

-

-

 

14.

 

Bîrgovanu Alina Elena

Şcoala  Gimnazială I-VIII Drăguşeni

Pl. cu ora

-

-

 

15.

 

Boariu Nicoleta

Şcoala  Gimnazială Iacobeni

Pl. cu ora

1 calc.

 

-

 

16.

 

Bodnar Maria

Şcoala  Gimnazială “M.Eminescu” Rădăuţi

1

6 calc.+ net

2 laptop

2 vdproiect.

1 video

-

 

17.

 

Boicu Mattynnela

CT „Mihai Băcescu” Fălticeni

1

5 calc. + net

-

 

18.

 

Bruja Sorodoc Lăcrimioara

Liceul Tehnologic Special Bivolarie

 

Pl. cu ora

1 calc.

 

-

 

 

19.

 

Bucsa Lina

Scoala Gimnazială Nr.1 Vicovu de Sus

 

Pl. cu ora

-

-

 

20.

 

Camilar Ileana

Şcoala Gimnazială „I.Ciurea” - Fălticeni

 

Pl. cu ora

1 calc.

-

 

21.

 

Ceornodolea Gabriela

Şcoala Gimnazială Adâncata

Pl. cu ora

-

-

 

22.

 

Chibici Iuliana

Şcoala Creştină „Filadelfia” Suceava

1

2 calc. + net

1 imprimantă

1 scaner

xerox

Bază de date Excel

 

23.

 

Cimbru Nicoleta

Şcoala Gimnazială Nr.1 Horodniceni

Pl. cu ora

-

-

 

24.

 

Chiriac Roxana

CN de Informatica “Spiru Haret Suceava

1

1 calc. + net

Bază de date Excel

 

25.

 

Chiricheş  Mihail Gabriel

Liceul cu Program Sportiv Suceava

1

2 calc. + net

1 imprimantă

Bază de date Excel

 

26.

 

Cimbru Nicoleta

Şcoala Gimnazială Nr.1 Horodniceni

Pl. cu ora

-

-

 

27.

 

Ciobanu Elena Carmen

Scoala Gimnazială Nr.1 Suceava

1/2

1 calc. + net

Bază de date Excel

 

28.

 

Clipa Aurelia

Scoala Gimnazială Nr.3 Vicovu de Sus

 

Pl. cu ora

-

-

 

29.

 

Cocriş Camelia

Şcoala Gimnazială  „Miron Costin” Suceava

1

1 calc. + net

Soft contab.

 

30.

 

Cojghiceanu Mona

Şcoala Gimnazială   Ipoteşti

1

1 calc. + net

- Bază de date Excel

 

31.

 

Cojocaru Adriana Cristina

Şcoala Gimnazială  "Petru Musat" Siret

1

1 calc. + net

-

 

32.

 

Coman Nicoleta

Şcoala Gimnazială  Moara-Liteni

Pl. cu ora

-

-

 

33.

 

Comloşan Viorica

Grup Şcolar “Vasile Cocea” Moldoviţa

1

-

-

 

34.

 

Coriciuc Natalia

Şcoala  Gimnazială Brodina

Pl. cu ora

-

-

 

35.

 

Coroamă Adriana

Colegiul Naţional “E. Hurmuzachi” Rădăuţi

Pl. cu ora

 

 

 

36.

 

Crăciun Rodica

Lic.Teoretic “Ion Luca" Vatra Dornei

1

1 calc. + net.

1 imprimantă

 

în curs  eBibliophil

 

37.

 

Crivăţ Alexandru

Liceul Tehnologic “Nicolai Nanu Broşteni

 

1

1 calc. + net.

 

- Bază de date Excel

 

38.

 

Curic Valentina

Scoala Postliceală  Sanitară

decizie

-

-

 

39.

 

Dominte Corina

CN “Ştefan cel Mare” Suceava

1

2 calc. + net.

1 imprimantă

1 vdproiect

-

 

40.

 

Dorina Paicu

Școala Gimnazală Poiana Stampei

Pl. cu ora

-

-

 

41.

 

Galan Viorica

Grup Şcolar Dumbrăveni

1

1 calc. + net.

1 imprimantă

1 scaner

 

 

 

 

 

 

2  vdproiect

1 foto

 

 

42.

 

Geamăn Lucian

Școala  Gimnazială Valea Moldovei

1

1 calc. + net

1 imprimantă

-

 

43.

 

Gheorghiţă Maria

Scoala Gimnazială Bivolarie

Pl. cu ora

1 calc. + net

-

 

44.

 

Ghiţă Maria

Colegiul Naţional "Dragoş Voda" Câmpulung Moldovenesc

1

1 calc. + net

eBibliophil

 

45.

 

Grigoraş Mihaela Diana

Şcoala  Gimnazială Nr. 2 Rădăuţi

Pl. cu ora

-

-

 

46.

 

Haraseniuc Elisabeta Iuliana

Colegiul “Andronic Motrescu” Rădăuţi

1

2 calc. + net

1 vdproiect

1 tbl intelig.

1 hm cinema

-

 

47.

 

Haraseniuc Gianina-Mirela

Colegiul Tehnic Rădăuţi

1

1 calc. + net

-

 

48.

 

Hlihor Lenuța

Şcoala  Gimnazială Bogata

Pl. cu ora

-

-

 

49.

 

Hreceniuc Dorica

Şcoala Gimnazială „Jean Bart” Suceava

Pl. cu ora

-

-

 

50.

 

Hriţcu Aurica

CSEI "Sf. Andrei" G. Humorului

1

2 calc. + net

1 imprimantă

1 xerox

-

 

51.

 

Hurjui Daniela

Şcoala Gimnazială “Samson Bodnărescu‟‟ Gălăneşti

 

½

1 calc. + net

-

 

52.

 

Iftimie Silvia

Grupul Scolar "Latcu Voda" Siret

1

-

-

 

53.

 

Iftimiu Adriana

Seminarul Teologic Liceal Ortodox "Mitropolitul Dosoftei"

1

-

-

 

54.

 

Ionel Georgeta

Grup Scolar Nr. 1 Câmpulung Moldovenesc

1

1 calc. + net

1 vdproiect.

-

 

55.

 

Irimiciuc Elena

Scoala Gimnazială Nr.2 Vicovu de Sus

 

Pl. cu ora

1 calc. + net

-

 

56.

 

Isopescu Ramona

Școala Gimnazală Nr. 1 G. Humorului

1/2

1 calc. + net

-

 

57.

 

Juravle Georgeta

Scoala de Arte şi Meserii Dimitrie Onciul Straja

 

1/2

2 calc. vechi + net

Bază de date Excel

 

58.

 

Koza Carmen  Iuliana

Școala Gimnazială Nr.2 + Nr. 3Vatra Dornei

1

1 calc. + net

1 imprimantă

Bază de date Excel

 

59.

 

Lahman Adina

CEc. Dimitrie Cantemir Suceava

1

4 calc. + net

Soft propriu

 

60.

 

Latiş Mihaela

Școala Gimnazală "Bogdan Voda" Câmpulung Moldovenesc

1

-

-

 

61.

 

Lavric Adriana

Școala Gimnazală Regina Elisabeta” Rădăuţi

1

-

-

 

62.

 

Lazurcă Ancuţa

CN "Petru Rareş” Suceava

1

9 calc. + net.

1 imprimantă

Alice 6.0

 

 

 

 

 

1 vdproiect

 

 

63.

 

Lehaci Doina Maria

Școala Gimnazală “Petru Comarnescu”  G. Humorului +  Școala Gimnazală “Teodor Balan”  G. Humorului

1/2

-

-

 

64.

 

Liţu Irina Elena

Sc.Gim.Moldova-Sulita

Pl. cu ora

-

-

 

65.

 

Lelco Mihaela

Şcoala cu clasele I-VIII Prelipca

Pl. cu ora

-

-

 

66.

 

Magherca Maria

Școala Gimnazală  Nr.4 Vatra Dornei

1/2

1 calc. + net.

1 imprimantă

1 imprimantă

-

 

67.

 

Manolache Lucica

C Agricol „V. Lovinescu” Fălticeni

1

3 calc. + net

-

 

68.

 

Manu Vera

Sc.Prof.Speciala Campulung Moldovenesc

Pl. cu ora

-

-

 

69.

 

Mateescu Angela

Școala Gimnazală  Păltinoasa+Capu Codrului

1/2

1 calc. + net.

-

 

70.

 

Mazăre Daniela Alina

Liceul Tehnologic Iacobeni

Pl. cu ora

-

-

 

71.

 

Mechno Mariana

Sc.Gim. Izvoarele Sucevei

Pl. cu ora

-

-

 

72.

 

Mihăiescu Maria

Centrul Şcolar Suceava Suceava

1

4 calc. + net

-

 

73.

 

Mihăilă Ramona

Colegiul Naţional „Nicu Gane” Fălticeni

1

3 calc. + net

-

 

74.

 

Mihailov Ramona-Gina

Colegiul Naţional  Eudoxiu Hurmuzachi

 

1

1 calc. + net

1 imprimantă

-

 

75.

 

Mircea Cristina Elena

Grup Şcolar “Oltea Doamna”Dolhasca

1

1 calc. + net

Bază

de date în Excel

 

76.

 

Mironiuc Mariana

Școala Gimnazală Bucşoaia

½ + ½

-

-

 

77.

 

Mîţan Rodica

Grup Şcolar Cajvana

1

1 calc.

1 imprimantă

BiblioExpert

 

78.

 

Moroşan Larionescu

SAM “H. Mihăescu” Udeşti

1

-

-

 

79.

 

Moroşan Liliana

SAM Stulpicani

1

1 laptop

 

 

80.

 

Motrici Oana

Colegiul Tehnic ”Petru Muşat” Suceava

1

2 calc.

2 laptop.

1 imprimantă

-

 

81.

 

Naida Mariana

Şcoala Gimnazală Dornesti

Pl. cu ora

-

-

 

82.

 

Năstase Paula

Şcoala cu clasele I-VIII nr.6 Suceava

Pl. cu ora

-

-

 

83.

 

Neamţu Graţiela

Şcoala cu clasele I-VIII Sf. Ilie

Pl. cu ora

-

-

 

84.

 

Nichitean Ilenuţa Doiniţa

Grup Şcolar “Vasile Gherasim” Marginea

1

1 calc.

-

 

85.

 

Nistor Gabriela

Școala Gimnazală Vama

1

1 calc. + net.

1 imprimantă

1 xerox

-

 

 

 

 

 

1 vdproiect

 

 

86.

 

Onisii Mihaela

Grup Şcolar „Iorgu Vârnav Liteanu”

1

1 calc. + net.

 

-

 

87.

 

Paiu Dorina

Şcoala Gimnazală Nisipitu

Pl. cu ora

-

-

 

88.

 

Palana Livia - Petruţa

Şcoala Gimnazală Moara Carp

Pl. cu ora

-

-

 

89.

 

Papuc Alina

C Artă "Ciprian Porumbescu” Suceava

1

6 calc. + net.

1 imprimantă

1 xerox

Bază

de date în Excel

 

90.

 

Pater Adriana

Şcoala Gimnazală Cornu Luncii

Pl. cu ora

-

-

 

91.

 

Pavăl Marcela

Şcoala Gimnazală Bogdăneşti

1

10 calc. + net

-

 

92.

 

Peiu Cristina

Şcoala Gimnazală „Vasile Tomegea” Boroaia

Pl. cu ora

-

-

 

93.

 

Pentelescu Daniela Liliana

 

Liceul Tehnologic Dorna Candrenilor

1

2 calc. + net.

1 imprimantă

1 retropr.

-

 

94.

 

Perhinschi Simona

Şcoala Gimnazală Mihoveni

Pl. cu ora

-

-

 

95.

 

Pintiliuc Anica

Şcoala Gimnazială Volovăţ

 

1

1 calc. + net

1 Xerox

 

-

 

96.

 

Podcomăşnăi Alina

Şcoala Gimnazială  Nr.7 Grigore Ghica

1\2

1 calc. + net

 

-

 

97.

 

Popescu Mircea

Şcoala Gimnazală Falcău

Pl. cu ora

-

-

 

98.

 

Popescu Rodica

Şcoala cu clasele I-VIII Şcheia

Pl. cu ora

-

-

 

99.

 

Puşcaşu Doina

Şcoala Gimnazală Nr.1 V.Dornei + Dorna Arini

½ + ½

4 calc. + net.

1 imprimantă

1 vdproiect

1 hm cinema

-

 

100.

 

Romaga Adrian

Şc. Gim. D. Gusti Fundu Moldovei

Pl. cu ora

-

-

 

101.

 

Rusu Angela Eleonora

Şcoala Gimnazială Coşna

Pl. cu ora

4 calc.+ net

2 Xerox

1 vdproiector

1 staţie amplif.

1 video

1 ap. foto-1

-

 

102.

 

Rusu Diana

Şcoala Gimnazială Râşca

 

1\2

1 calc.

-

 

103.

 

Rusu Nadia Ecaterina

Şcoala Gimnazală „Ion Creangă” Suceava

1

-

-

 

104.

 

Sabie Carmen

Şcoala Gimnazială Şarul Dornei

Pl. cu ora

-

-

 

105.

 

Seserman Lidia

Grup Şcolar Pârteştii de Jos

1

1 calc.

-

 

 

106.

 

Stan Beatris Doriana

Şcoala Gimnazială „Alexandru Ioan Cuza” Fălticeni

1

1 calc. + net

-

 

107.

 

Ştefan Mirela

Şcoala Gimnazală Nr. 10 Suceava

1

1 calc.

Bază

de date în Excel

 

108.

 

Ştefănescu Doina-Costanţa

Şcoala Gimnazală I-VIII Vereşti

Pl. cu ora

-

-

 

109.

 

Stoica Mihaela

Şcoala Gimnazală „Ion Irimescu” Fălticeni

1

1 calc.

1 imprimantă

-

 

110.

 

Suciu Silviu

CT Samuil Isopescu Suceava

1

1 calc. + net

1 laptop

1 vdproiect.

1 imprimantă

1 xeox

1 tbl intelig

-

 

111.

 

Suiu Juverdeanu Laura

Sc.Prof.Speciala Capulung Moldovenesc

Pl. cu ora

-

-

 

112.

 

Şomcuteanu Geta

C. Al. Cel Bun Gura Humorului

1

-

-

 

113.

 

Tcaciuc Cristina

CT Alimentară Suceava

1

-

-

 

114.

 

Ţerna Mariana

Şcoala Gimnazială “Bogdan Vodă” Rădăuţi

1/2

2 calc. + net 1 vdproiect.

1 imprimantă

1 xeox

 

Bază

de date în Excel

 

115.

 

Todireanu Mariana

Şcoala Gimnazială „N.Labiş” Mălini

 

1

2 calc.

-

 

116.

 

Ulian Luminiţa

Şcoala Gimnazială "I. Barbir" Capu Câmpului

1

-

-

 

117.

 

Ungurean  Mihaela

Şcoala Gimnazială 8+ Nr. 4 Suceava

½ +1/2

1 calc.

Mediasoft

 

118.

 

Ungureanu Bernadetta

Şcoala Gimnazială Humorului+Poiana Micului

cumul

 

 

 

119.

 

Vaman Delia

Colegiul Silvic "Bucovina" Câmpulung Moldovenesc

1

1 calc. + net

-

 

120.

 

Vartolomei Nina

Şcoala Gimnazială Plopeni-Salcea

Pl. cu ora

-

-

 

121.

 

Vasiliu Florica

Şcoala Gimnazială Hîrtop

1

 

-

 

122.

 

Verdeşescu Sandu Buzila.

Şcoala Gimnazială  Panaci

Pl. cu ora

1 calc.

 

-

 

123.

 

Vizaru Roxana

Şcoala Gimnazială Crucea

Pl. cu ora

1 calc.

1 imprimantă

-

 

124.

 

Voiasciuc Mrusia

Şcoala Gimnazială Milişăuţi

1

-

-

 

125.

 

Zelinca Mihaela

Şcoala Gimnazială Neagra Şarului

Pl. cu ora

-

-

 

126.

 

Zlotar Anda Petronela

Şcoala Gimnazială Ciocăneşti

Pl. cu ora

-

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
 

Noutăți